• Aspire

  Elektronik Sigara sektörünün öncü üreticilerinden olan marka, en yüksek kalite ürünleri ile fark yaratıyor. Yüksek kalite standartlarında elektronik sigara üretimi yapan markanın ciddi bir deniz aşırı ürün pazarlama ağı bulunmakta. Pod mod e-sigara ürünlerinde yeni ve inovatif teknolojileri bize sunan Aspire, dünyada ilk kez ayarlanabilir hava akımı teknolojisini ve e-sigara dünyasında devrim niteliğinden kabul edilen sub-ohm teknolojisini geliştiren markadır. Ar-Ge vizyonu ile sürekli gelişim içerisinde olan Aspire bunun gibi pek çok yeniliği sektöre kazandırmaya devam etmektedir. Marka, yaygın servis satış ağı ile kısa zamanda dünyanın en çok tercih edilen elektronik sigara markası haline gelmiş durumdadır. Ürün kalitesi kadar, servis kalitesi ve müşteri destek kalitesi de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. www.podmodelektroniksigara.com adresinde Aspire Pod Mod ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşabilir, nitelikli ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

 • Eleaf

  Eleaf Electronics Co., Ltd., Shenzhen şehrinde 2011 yılında kurulmuştur. Yaratıcı ruhuyla Eleaf, hızla dünyanın en iyi bilinen elektronik sigara markalarından biri haline geldi. Müşterileri ile kurduğu özenli hizmet, Eleaf'ı dünya çapında ünlü bir elektronik sigara markası haline getirmiştir. Farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli kendini geliştiren bir firmadır. Eleaf fabrikasındaki tüm çalışanlar, dünyanın en iyi e-sigara deneyimini sağlamak için çalışmaktadır. Eleaf, çok ses getiren iStick serisini tasarladı ve üretti. iStick mini dünya ile ilk kez 2014 yılının Eylül ayında tanıştı ve elektronik sigara piyasasında büyük yankı uyandırdı. www.podmodelektroniksigar.com adresinde orijinal Eleaf ürünlerini bulabilirsiniz.

 • Geekvape

  Hayatımıza giren Pod Modlar ile değişen ve çok daha efektif hale gelen elektronik sigara sektörünün premium ürünleri bizlere kazandıran Geekvape, dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan elektronik sigara üreticisidir. Ülkemizde www.podmodelektroniksigara.com adresinden Geekvape ürünlerine ulaşabilirsiniz. Geekvape kendi patentli ürünlerini Çin' de bulunanan üretim tesislerinde geliştirmektedir. Şık ve kullanışlı pod mod elektronik sigara modellerini sunan markanın, göz alıcı tasarımları ürünleri çekici hale getirmektedir. Geekvape, yüksek kalite standartlarını kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Micro Chip teknolojisini ürünlerine mükemmel biçimde adapte eden Geekvape, pod mod e-sigara kullanıcıları için, mümkün olan en iyi kalite, estetik görünüm ve en iyi kullanım deneyimi vaat ediyor. Marka gelişmiş teknolojisinin yanı sıra pod mod ürünleri sektöründe, en yüksek materyal kalitesine sahip markaların da liderliğini yapıyor.

 • Innokin

  Innokin, dünyadaki en iyi ve en gelişmiş elektronik sigaralarını yaratmak için inovasyon, tasarım ve en yüksek kalite standartlarını bir araya getirerek 2011 yılında kuruldu. Innokin, yenilikçi e-sigara teknolojilerinde bir dünya lideri haline geldi ve en kaliteli elektronik sigara ve harika kullanıcı deneyimleri yaratmaktan gurur duyuyor. Innokin, dünya çapında elektronik sigara ve sigara içenler arasında popülerdir ve 10.000'den fazla Elektronik Sigara mağazasında satılır. Innokin, Çin'in Shenzhen şehrinde 10.000 m²lik bir fabrika ile ABD ve Birleşik Krallık'ta satış sonrası hizmetler ve onarım merkezlerine bağlı ofisler işletmektedir. Mühendislerden ve tasarımcılardan oluşan ekipleri, benzersiz ve rakipsiz teknolojiler ve tasarımlar yaratmak için her gün çabalıyor. 

 • Justfog

  Justfog, kompakt tasarım ürünler arayışı içerisinde olan kullanıcılar için benzersiz ürünleri sunar. Elektronik sigara sektöründe dikkat çeken marka, şık, kullanıcı dostu, uzun ömürlü ve gelişmiş cihazları elektronik sigara kullanıcılarına sunar. Marka, her yıl milyonlarca parça üretim gerçekleştirir ve Çin' de ürettiği ürünleri dünyanın çeşitli noktalarındaki kullanıcılara ulaştırır. Ülkemizde Justfog pod mod elektronik sigara ürünlerini, www.podmodelektroniksigara.com adresinden güvenle satın alabilir, orijinal ürünlere en uygun koşullarla erişebilirsiniz. Justfog, 2008 yılından bu yana devam eden faaliyetleri kapsamında, Tüm dünya standartlarına  uygun ürünler üretmek noktasında oldukça güçlü bir kurumsal yapıya sahiptir. Elektronik sigara dünaysında pod mod e-sigara teknolojisinin hakimiyetine çok önemli katkıları bulunan Justfog'un ürünlerinin tamamı yüksek kalite standartlarında yer alır. Günümüzde Justfog kalite ve fiyat kıyaslaması yapıldığında en avantajlı ürünleri sizlere sunar.

 • Juul

  Juul e-sigaralar, temel içeriği için serbest baz nikotin yerine yaprak bazlı tütünden nikotin tuzlarını (protonlanmış nikotin) kullanır. Juul, 2015 yılında nikotin tuzu hazırlığı için bir ABD patenti aldı. Juul, geleneksel bir sigaraya benzer şekilde beş dakikada nikotin doyumunu vermeye çalışır. Her kartuş ("Juul kapsülü" olarak adlandırılır), bir paket sigarayla yaklaşık aynı miktarda nikotin içerir ve yaklaşık 200 nefes verir. Her bir kartuştaki nikotin miktarı - Amerika Birleşik Devletleri'nde 59 mg / ml, Avrupa Birliği'nde 20 mg / ml ile sınırlıdır. Ağustos 2018'de Juul, nane ve Virginia tütün aromaları için yüzde 3 oranında kapsülleri tanıttı.Bu, 30 mg / ml'ye eşdeğerdir. Her kartuş propilen glikol, gliserin, aromalar ve nikotin tuzları içerir. Salt Nikotin, tütün dumanının sertliğinden yoksundur.  Juul kapsülleri, 2019'un sonlarına kadar sekiz tatta geldi. mango en popüler olanıydı. Juul ürünlerine www.podmodelektroniksigara.com üzerinden ulaşabilirsiniz

 • Jwell
 • Lost Vape

  Lost Vape, ürün tasarımında özgünde inovatif bir anlayışı benimserDünya çapında pek çok elektronik sigara kullanıcısının dikkatini çeken ürünün, tüm dünya üzerinde çok ciddi sosyal medya desteği bulunur.Lost Vape sosyal medya üzerinden üretimini yaptığı pod mod elektronik sigara ürünlerinin kullanıcıların üzerinde yarattığı etkiyi sürekli izler. Lost Vape için inovasyon birinci sırada yer alıyor. Lost Vape, kullanıcıların istek ve eleştirilerini dikkate alarak sektördeki tecrübelerine ışık tuttuğunu belirtiyor. Lost Vape pod mod e-sigara dünya çapında ünlü kullanıcılar ürünün benzersiz özelliklerini överek gösterilerini sergiledikleri bu paylaşımlar sayesinde, diğer kullanıcıların sorularını da cevaplamış oluyor. Lost Vape ürünlerine www.podmodelektroniksigara.com adresi üzerinden erişebilirsiniz. Sitemiz %100 orijinallik garantisi ile sizlere Lost Vape elektronik sigarayı sunuyor. 

 • Nasty
 • Smoant

  Smoant, sub-ohm tankların ve APV'lerin (Advanced Personal Vaporizatör) üretimi, geliştirilmesi, araştırılması ve pazarlanmasında uzmanlaşmış bütüncül bir yüksek teknoloji üreticisidir. Ana hedefleri tüm piyasada mevcut olan müşteri kitlesini yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahip ürünler ile buluşturmaktır. Yeniliğe, kaliteye ve hizmetlere son derece odaklı ilerleyen bir elektronik sigara üreticisidir. Ürünler piyasaya çıkmadan önce, her olasılığı titizlikle değerlendiren firma sadık müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 • Smok

  SMOK sizin için benzersiz pod mod elektronik sigara ürünleri sunuyor. Tteknik özellikleri ve minimal tasarımları ile sınıfının diğer pek çok üreticiden daha gelişmiş ürünleri sunan Smok, elektronik sigara pazarında önemli bir yere sahiptir. SMOK, Tüm dünyada yoğun biçimde tercih edilen pod mod e-sigara ürünleri üretiyor. 20 yıldır sektörde faaliyetlerini artan oranla sürdürmekte olan marka, 100 milyondan fazla satış ile sektörün en önemli üreticilerinden biridir. Giriş seviyesinden en üst seviyeye kadar ciihazlar üreten marka, aynı zamanda da geniş ürün yelpazesine sahiptir. Elektronik sigara, pod mod, pod sistem ve e-sigara gibi isimlerle satışa sunulan ürünlerin güvenilir üreticisi olan markanın tüm ürünlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. www.podmodelektroniksigara.com uygun fiyatlara kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmayı hedefler.

 • Suorin

  SuorinUSA, sigara içenlerin tütün sigara içme alışkanlığından kurtulmasına yardımcı olmak sizlerle. Bugün sigarayı bırakın! SuorinUSA, otantik Suorin ürünlerini satan ve diğer tüm Vaping ihtiyaçlarınızı karşılayan bir toptan / distribütör ve E-Ticaret platformudur. SuorinUSA, Kaliforniya'da bulunan Suorin ürünlerinin ABD merkezli bir distribütörüdür. 

 • Uwell

  Shenzhen Uwell Technology Co., Ltd. 2015 yılında kuruldu. Elektronik sigara ürünlerinin üretiminde uzman olan Uwell müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. UWELL, teknolojiyi yaratıcılıkla takip etmeyi kendine misyon edinmiş elektronik sigara üretiminde önce firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle UWELL, elektronik sigara pazarında öncü bir kuruluş olarak varlığını sürdürüyor. Şu anda, UWELL ürünleri Avrupa, Kuzey Amerika ve Güneydoğu Asya'da iyi satılırken Orta Doğu, Rusya, Afrika ve Güney Amerika gibi gelişmekte olan pazarlarda aktif olarak kullanılmaktadır. 

 • Vaporesso

  2006 yılında üretime başlayan Vaporesso kısa zamanda sektörün en ciddi üreticisi konuma gelmiş olan pod mod elektronik sigara üreticisidir. Yüksek teknolojili ve inovasyon ürünü cihazları ile elektronik sigara tüketicilerine ihtiyaçları ile tam anlamıyla örtüşecek ürünleri sunuyor. 800 civarında patente sahip olan firma, dünyanın pod mod e-sigara alanında en büyük üreticilerdendir. Her yıl onlarca ürünü piyasaya süren marka, dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Vaporesso üretim bandında da toplam kalite yönetimi ilkeleri benimseniyor ve müşteri memnuniyeti sağlanıyor. Vaporesso, PTF (Press to fill) teknolojisi ile pod mod elektronik sigara dünyasında çığır açan dolum sistemini siz kullanıcılarına sunuyor. Bunun yanında Vaporesso ürünlerinde kullanılan CCELL ceramic pod kartuş teknolojisi de, efektif bir kullanım elde edilmesini sağlıyor. www.podmodelektroniksigara.com üzerinden orjinal Vaporesso ürünlerine ulaşabilirsiniz. Popüler Vaporesso Pod Mod Ürünleri, Vaporesso Renova Zero Pod ve Vaporesso Nexus Pod dur.

 • Veiik

  2013 yılında kurulan Shenzhen Wanna Tech Co., Ltd dünyaca ünlü "eCig şehri" Shenzhen'de bulunuyor. Kasım 2018'de, özellikle üst düzey profesyonel kişisel elektronik sigara ve pod mod sistemler üretmeyi hedefleyen yeni marka "VEIIK" yaratıldı. Wanna Tech Co., Ltd tasarım, Ar-Ge, üretim ve elektronik sigara satışı konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Güçlü Ar-Ge ve operasyon yönetim ekipleri ile tasarım merkezi tarafından ürünler ABD'de tasarlanmaktadır. Fabrika, 500 üretim hattı çalışanı, 20 Ar-Ge ekibi araştırmacısı ve 30 kalite müfettişi ile 5.000 metrekarelik tozsuz atölye dahil 8.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

 • Voopoo

  Ürün Ar-Ge, üretim, satış ve marka operasyonunu entegre eden ICCPP kapsamındaki bir elektronik sigara markası olan VOOPOO, temel rekabet gücü "teknoloji yeniliği" ve "müşteri hizmeti" olan küresel bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Yıllar süren gelişimden sonra, uluslararası elektronik sigara kategorisinde seçkin markalardan biri haline geldi ve dünya çapında bir üne sahip.

Bu kategoride toplam 50 ürün bulunmaktadır
 • Juul Starter Kit - USA Edition
  399,00 TL Stokta
  Juul pod, sigaraya tatmin edici bir alternatif arayan yetişkin sigara içenler için. Seçenek listesi JUUL Cihazı ve 2 kartuş ile birlikte gelir.
 • Smok Nord X
  420,00 TL Stokta
  Nord serisinin en son üyesi olan SMOK Nord X 60W Pod Sistem Kiti, maksimum 60W çıkışa sahip 1500mAh dahili batarya ile çalışır. SMOK Nord X Pod Sistem Kiti, OLED ekran ile donatılmıştır ve IP67 Dereceli su geçirmez, toz geçirmez (IP67) ve darbeye dayanıklıdır. SMOK Nord X iki bölmeyi korur: nord X RPM 2 bölmesi tüm RPM 2 bobinleriyle uyumludur, nord X RPM...
 • Vaporesso XROS
  280,00 TL Stokta
  Vaporesso XROS Pod, 800mAh pil ve 2ml kapsül kartuşundan oluşur. Ve Vaporesso XROS kartuşu, şaşırtıcı lezzet için 1.2ohm Mesh coil ve 0.8ohm mesh coil ile birlikte gelir.
 • Smok Fetch Pro 80W
  395,00 TL Stokta
  SMOK Fetch Pro Pod Kit, Fetch mini kitinden çok daha gelişmiş 18650 pil ile çalışan Fetch Pro, yenilikçi RGC Pod ve RPM Pod ile ayarlanabilir 80W çıkışı benimser.
 • Veiik Moos Pod Mod Kit
  290,00 TL Stokta
  Veiik Moos pod mod; elektronik sigara görünümü ve son model cihazlardan birisi olmasıyla dikkat çekmektedir. Kutu içerisinde bir adet Moos pod cihaz, iki adet Veiik moos pod kartuş, bir adet şarj kablosu, kullanım kılavuzu ve sertifika bulunmaktadır.Dahili 1100mAh büyük batarya kapasitesine sahiptir. Tüm gün vaping için oldukça tatmin edici özellikler...
 • Smok RPM80 Pro
  395,00 TL Stokta
  Smok RPM 80 Pro Pod Mod, mükemmel tasarımı ve performansıyla ultra taşınabilir bir pod mod ve box mod dur. 18650 harici pil ile çalışır ve ayarlanabilir 80W çıkış gücüne sahiptir. Smok RPM 80 Pro, 0.96 inçlik bir ekrana sahiptir, bununla birlikte, watt miktarı, direnç, voltaj, puff sayısı ve pil seviyesi gibi verileri ekrandan görebilirsiniz. Ayrıca yeni...
 • Smok Novo X Pod Mod
  375,00 TL Stokta
  SMOK Novo X, e sigarayı yeni bir seviyeye yükseltir. 1500mAh dahili pille çalışan SMOK Novo X, 1-25W ayar değerini destekler. SMOK Novo X, düzgün bir MTL çekim deneyimi getiren iki bölmeli, çift ​​sarmal 0.8ohm bölme ve tek gözlü 0.8ohm kartuş ile birlikte gelir. Novo X, çekim verilerini net bir şekilde gösteren 0.49inç OLED ekrana sahiptir. Novo X, içim...
 • Smok Nord 2
  375,00 TL Stokta
  Smok Nord 2, Düğmeyle tetiklenen kapsül sistemi nordunun yükseltme sürümü Nord 2 tamamen geliştirildi, 0.69 inç OLED ekran, 1500mAh'a artırılmış kapasite.
 • Voopoo Argus Pro
  450,00 TL Stokta
  Voopoo’nun şimdiye kadarki en gelişmiş Argus kitinin gelişiyle birlikte Argus Pro 80, türünün en güçlü ve en özellikli cihazlarından biridir.   Argus 80w Pro kiti, tüm gün kullanım ve güvenilirlik ile inanılmaz bulut ve buhar üretimi sağlayan 80w maksimum çıkışa sahip güçlü bir 3000mAh yerleşik pil ile güçlendirilmiştir. Voopoo’nun ünlü GENE.AI yongası,...
 • Smok Scar P5
  440,00 TL Stokta
  Smok SCAR-P5 Pod, su geçirmez, darbeye dayanıklı, toz geçirmez bir gövdeye sahip ve çıkarılabilir tek bir 18650 pil ile çalışan yeni bir Pod mod Kit
 • Smok Mag Pod Mod
  380,00 TL Stokta
  İstediğiniz daha fazla deneyimi getiren Mag ve Pod Mod'un sihirli kombinasyonu. Zarif cephesinden klasik MAG DNA'sına, MAG POD, MAG serisinin en iyi özelliklerini seçer ve onu bu mükemmel pod moduna dönüştürür.   Yerleşik bir 1300mAh pil ve en iyi lezzeti ve mükemmel buhar üretimini sunan iki RPM bobini ile standart olarak gelir. İle Üst doldurma...
 • Juul Pod Mod
  260,00 TL Stokta
 • GeekVape Aegis Boost Plus
  400,00 TL Farklı seçeneklere sahip temin edilebilen ürün
  Farklı seçeneklere sahip temin edilebilen ürün
  Geekvape Aegis Boost Plus, su geçirmez, darbeye dayanıklı ve toz geçirmez kullanım için IP-67 derecesini benimser.
 • Smoant Pasito Rba Pod Kit
  299,00 TL Stokta
  Yeni nesil e sigara modellerinden biri olan smoant pasito rba pod kit gelişmiş özellikleri ve sağladığı kullanım kolaylığı ile iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Gerçek sigara içimine oldukça yakın bir seçenek olarak ön plana çıkan smoant pasito rba pod kit gerçek sigaraya yakın bir model arayanlar için ideal bir seçim olarak gösterilir.Tasarım açısından...
 • Vaporesso PodStick Pod Kit...
  230,00 TL Stokta
  Vaporesso PodStick Pod Seti kullanıcı en samimi cihaz olacak, kalem tarzı ile güçlü performans için tasarlanmıştır. Tamamlanma zamanı geldiğinde sizi haberdar etmek için 5 seviyeli LED pil göstergesi vardır, 900mAh dahili pil ile çalışır. Kompakt boyutuyla kalem tip elektronik sigaranızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
 • Smok Thallo S Pod Mod
  440,00 TL Stokta
  SMOK Thallo S Pod Mod, boyut olarak Thallo Pod Mod'a göre sadece biraz daha uzundur. Thallo Pod Mod ile ortak noktaları; aynı renk ve yapıda olmaları, çip setleri, kartuş ve coilleridir. Thallo S Pod Mod, entegre pil ile aynı IQ-XS çip setine sahiptir. 100 watt çıkış gücü ile mükemmel bir çekim deneyimi yaşatmaktadır. 1-100 watt aralığında geniş bir seçim...
 • Suorin Air
  240,00 TL Stokta
  Mikro USB şarj destekli 400 mAh bataryası Küçük hacmi ve 136 gram ağırlık Püskürtme yapıp boğaz yanmasına sebep olmaz
 • Voopoo Vinci X
  395,00 TL Farklı seçeneklere sahip temin edilebilen ürün
  Farklı seçeneklere sahip temin edilebilen ürün
  Voopoo vinci x, yüksek buhar, ayarlanabilir güç ve çoklu fonksiyonlar gibi geleneksel özelliklerine sahip olmasının yanı sıra, VINCI X yeni nesil GENE.AI yonga, görünür kartuş ve 18650 pil ile donatılmıştır.
 • Vaporesso Zero
  275,00 TL Stokta Yok
  Vaporesso Renova Zero Pod kit sistem, farklı renk seçenekleri ve şık dizaynıyla güçlü piliyle ön plana çıkan bir cihaz. 2ml likit kartuşu ve tekrar şarj edilebilir 650mAh bataryaya sahiptir. Küçük yapısı ve güçlü piliyle gün boyu kullanım için uygundur.
 • Uwell Caliburn
  300,00 TL Stokta Yok
  Uwell CALİBURN Pod, çift ateşleme mekanizması, alüminyum alaşımlı şasi, 520mAh pili ince hazırlanmış bir kitdir ve lezzetlerini en üst düzeye çıkarmak için Uwell'in tescilli Pro-FOCS lezzet teknolojisini kullanır.
 • Smok RPM40
  360,00 TL Stokta Yok
  Smok rpm 40, Pod cihazlarının ve kutu modlarının avantajlarını birleştiren özel bir vape cihazı vardır. SMOK'un yeni RPM 40'ı daha büyük 1500mAh pil, RPM mesh 0.4ohm bobin ve yeni IQ-R yongasıyla geliyor.
 • GeekVape Aegis Boost
  390,00 TL Stokta Yok
  Geekvape Aegis Boost pod sistemi başlangıç ​​kiti, IP67 su geçirmez, darbeye dayanıklı ve toza dayanıklı işlevleriyle sizin için vapingin kararlılığını ve kullanım kolaylığını garanti eden AS çipiyle çalışır.
 • Smok RPM80
  330,00 TL Stokta Yok
  Smok RPM80 pod kit kolay kavranışı ile özel tutuşu kullanıcıların daha rahat olmasını sağlamaktadır. Birçok farklı rengi ile göze hitap eden bu tür uygun fiyatlar arasında satışta olmaya devam etmektedir.
 • Vaporesso Target PM80
  280,00 TL Stokta Yok
  Vaporesso TARGET PM80, küçük boyutu ve büyük kapasitesi için kalite ve tasarımla 2000mAh batarya ile maksimum 80W çıkış kapasitesine ulaşabilen ve 0.001’in insta-fire AXON yongasıyla donatılmış güçlü ve ekstra akıllı buhar deneyimi getiriyor.
 • Smok Pozz X
  370,00 TL Stokta Yok
  Smok POZZ X, 1400mAh'a kadar güçlü bir bataryaya ve büyük bir likit kapasitesine sahip yeni bir pozz X pod sistemi kiti.
 • Uwell Crown
  300,00 TL Stokta Yok
  Uwell Crown Pod Kit, 1250mAh yüksek pil kapasitesi ve 3ml likit kapasitesi ile Crown pod size yeni bir buhar deneyimi sunuyor.
 • Vaporesso XTRA
  275,00 TL Stokta Yok
  Vaporesso XTRA Pod Kit, geliştirilmiş pamuklu malzeme ile size otantik lezzeti getiriyor. Kompakt tasarımın yanı sıra ergonomik doku altında, dahili 900mAh pil daha uzun buhar için güçlüdür.
 • SMOK NexMesh
  350,00 TL Stokta Yok
  SMOK ve OFRF, hepsi bir arada kompakt mod olan nexMESH Pod kitini ortaya çıkarmak için işbirliği yaptı. SMOK NexMesh Pod Kiti, büyük 1200mAh dahili batarya ile güçlendirilmiştir ve inanılmaz lezzet için iki konik nexMesh coili ile birlikte gelir.
 • Aspire AVP Pro
  300,00 TL Stokta Yok
  Eşsiz bir ürün karşınızda, Aspire AVP Pro ürünü 1200 mah batarya kapasitesi ve 4ml doldurulabilir kartuşu ile gün boyu sizleri idare edebilecek bir yapıda. Avp serisinin son sürümü olan AVP Pro 4 kademeli güç çıkışına sahiptir. En çok 16W olarak kullanılabilen bu ürün oldukça yeterli ve güvenlidir.Otomatik kesme,kısa devre koruması gibi bir çok yeni...
 • Aspire BP60
  270,00 TL Stokta Yok
  Aspire BP60 pod, şık ve agresif, gizli ve güçlüdür ve buharı istediğiniz gibi özelleştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
 • Aspire Breeze NXT
  290,00 TL Stokta Yok
  Aspire Breeze NXT Pod Kit, ayarlanabilir hava akımı kontrol sistemi ile ileri seviye buhar deneyimi sağlayan kullanıcının coilleri tankın içindeki likit ile bile değiştirmesini sağlayan yeni sistem.
 • GeekVape Aegis Pod
  330,00 TL Stokta Yok
  Geekvape Aegis Pod, Geekvape'in en yeni kartuş sistemidir. Dahili 800mAh pil ile çalışır ve uygun bir USB C Tipi bağlantı noktası ile şarj edilir.
 • Voopoo Argus Air
  375,00 TL Stokta Yok
  Hem büyük buhar hem de hassas lezzet Hem düğme ateşi hem de otomatik nefes ile ateşleme ile ARGUS Air bunun için geliyor.
 • Juul Starter Kit - UK Edition
  390,00 TL Stokta Yok
  Juul pod + 4 kartuş ( Glacier mint, Golden tobacco, Royal creme, Mango nectar )
 • Voopoo V Suit
  440,00 TL Stokta Yok
 • Uwell Caliburn G
  350,00 TL Stokta Yok
  Uwell Caliburn G, 690mAh pil ile ayarlanabilir hava akışı sistemi ve 2 mL likit kapasiteli yeni Uwell CALIBURN G 15W Pod.
 • Smok Nord 4
  0,00 TL Stokta Yok
  Severek kullanılan SMOK Nord ailesinin son teknoloji ile üretilmiş olan SMOK Nord 4 Pod Mod Kit, 12 renk seçeneği ve seriye yeni eklenen deri tasarımları ile şıklığın ve dayanıklılığın zevkini çıkartın. Gövde daha kompakt bir hale getirildi ve olağanüstü özellikler eklendi. Type-C girişi ile hızlı şarj edilen 2000 mAh dahili pili ile sahip cihazınızı uzun...
 • Geekvape Aegis Boost Pro
  0,00 TL Stokta Yok
  Geekvape Aegis Boost Pro Pod Mod Kit, su geçirmez, darbeye ve toza karşı dayanıklı IP-67 derecesine sahiptir. Tek bir 18650 harici pil ile çalışmaktadır. Aegis Boost Pro kartuşu uzun süre keyifle kullanabilmeniz için yüksek kapasiteli 6 ml hacme sahiptir. Aegis Boost Pro aynı zamanda Aegis Boost Plus Pod ile de uyumludur. Maksimum 100 watt çıkış gücüne...
 • Voopoo Argus 40W
  0,00 TL Stokta Yok
  Güçlü ve dayanıklı olmasıyla tanınan Argus serisinin çinko alaşım ve deri gövde ile tasarlanmış yeni cihazıdır. Sağlamlığın yanında oldukça hafiftir. 1500 mAh dahili pile sahiptir. Bu yüksek pil gücü ile gün boyunca keyif yapabilirsiniz. Type-C ile hızlıca şarj edebilirsiniz. Tüm PnP coilleri ile uyumludur.
 • Voopoo Argus X
  0,00 TL Stokta Yok
 • Vaporesso Target PM80 SE
  0,00 TL Stokta Yok
  Vaporesso Target PM80 SE POD, tek 18650 pil ile çalışıyor. AXON çip artı GTX coilleri benimser. Vaporesso TARGET PM80 SE Kiti her zaman güç ve lezzet sınırlarını zorladı.
 • Uwell Caliburn Koko Prime
  0,00 TL Stokta Yok
  Uwell, ürüne daha fazla eğlence katmak için birden fazla değiştirilebilir manyetik dekoratif panel içeren yeni KOKO PRIME'ı tasarladı. Caliburn G kartuş ve coilleri ile uyumludur ve bölme farklı yönlere kurulduğunda iki farklı hava akışına sahiptir. Pro-Focs lezzet testi teknolojisini kullanarak, size benzersiz bir vape deneyimi sunabilir. Farklı...
 • Smok Nfix Mate Pod Mod
  340,00 TL Stokta Yok
 • Smok IPX80
  0,00 TL Stokta Yok
  SMOK IPX 80 Kit, yüksek kalite ve mükemmel performansı birleştirir. Yenilikçi hava akışı ayarlama tasarımını ve IPX67 koruma seviyesi üretim süreçlerini tek bir cihazda birleştirir. SMOK IPX 80 Pod Mod kiti, IPX67 sertifikasına sahiptir, su geçirmez ve toz geçirmez ve darbeye dayanıklıdır, şüphesiz su sıçramasına, toza, sarsıntıya veya beklenmedik düşmeye...
 • Uwell Aeglos
  0,00 TL Stokta Yok
 • Geekvape Wenax C1
  0,00 TL Stokta Yok
 • Voopoo Drag X Plus
  0,00 TL Stokta Yok
  Drag X Plus Kit, Drag 3 Kit ile aynı yeni TPP atomizasyon sistemi atomizer-TPP Pod Tankını kullanır. Yalnızca TPP serisi bobinlerle uyumlu güç için üretilmiş yeni TPP Pod Tankı. Yeni TPP bölmesi tasarımı, genel atomizasyon verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için "aerodinamik simülasyon" ve yeni bir "iki yönlü konveksiyon" hava yolu yapısına atıfta...
 • Smok Acro Pod Kit
  300,00 TL Stokta Yok
 • Geekvape Wenax K1 Pod Mod
  250,00 TL Stokta Yok
Bu kategoride toplam 50 ürün bulunmaktadır

Menü