Uwell Koko Prime Pod Mod

Uwell Caliburn Koko Prime

En geç 04 Mart Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 9,00 TL (250 TL ve üzeri ücretsiz)

055PMT902

Yeni ürün

Uwell, ürüne daha fazla eğlence katmak için birden fazla değiştirilebilir manyetik dekoratif panel içeren yeni KOKO PRIME'ı tasarladı. Caliburn G kartuş ve coilleri ile uyumludur ve bölme farklı yönlere kurulduğunda iki farklı hava akışına sahiptir. Pro-Focs lezzet testi teknolojisini kullanarak, size benzersiz bir vape deneyimi sunabilir. Farklı renklerdeki kıyafetlerinize uyum sağlamak için modaya uygun bir aksesuar olarak tasarlanan kordon dahil, ellerinizi serbest bırakabilir ve taşıması kolay. Son olarak, mevcut trendin tercihlerine uyacak şekilde zarif, taşınabilir ve modaya uygun bir görünüme sahiptir.

Daha Fazla Detaylar

0,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

690mAh pil, manyetik dekoratif paneller ve Caliburn G Pod'lar ve Coil Serisi ile uyumluluk sunan Uwell Caliburn KOKO Prime Pod Sistemini keşfedin. Dayanıklı çinko alaşımından üretilen Caliburn KOKO Prime'ın şasisi ergonomik ve taşınabilirdir, ele, cebe, çantaya veya kitap çantasına kolayca sığar. Caliburn G'den 2 mL doldurulabilir bir kapsülle donatılmış olan Uwell Caliburn KOKO Prime, 0.8ohm örgülü bobin ile olağanüstü buhar ve lezzet üretmek için Caliburn G Bobinlerini kullanır ve daha lezzet odaklı ve sevenler için yeni bir 1.0ohm FeCrAl bobin sunar. vapingin MTL yönü. Entegre bir 690mAh bataryaya sahip olan Caliburn KOKO Prime, uzun ömürlü güç sağlarken Type-C USB Bağlantı Noktası üzerinden şarj edilebilir.

 

* Uwell Caliburn G Kartuş ve Uwell Caliburn G Coil ile uyumludur

 

Uwell CALIBURN KOKO PRIME Özellikleri

Boyutlar - 68 mm x 45,6 mm x 16 mm

Entegre 690mAh Pil

Maks. Alan sayısı Watt Çıkışı: 15W

Çinko Alaşımlı Şasi Yapısı

LED Gösterge Işığı

Manyetik Pod Bağlantısı

2 Hava Akışı Sistemleri

Çekme Aktif Ateşleme Mekanizması

Kordon Bağlantı Noktası

2 mL Pod Kapasitesi

Üstten Doldurma Sistemi - Silikon Çek Valf

Uwell Caliburn G Coil Serisi

0.8ohm UN2 Meshed-H Bobin

1.0ohm FeCrAl Bobin

Press-Fit Bobin Kurulumu

Pro-FOCS Lezzet Test Teknolojisi

Açık Devre Göstergesi

Kısa devre koruması

Düşük Güç Göstergesi

Zaman Aşımı Göstergesi

USB Type-C Kablosu

Siyah, Mavi, Gri, Mor renklerde mevcuttur

 

Kutu İçeriği

1 Uwell Caliburn KOKO Prime

1 1.0ohm Coil

1 Caliburn KOKO Prime Kartuş

1 MicroUSB Kablosu

1 Kullanım Kılavuzu

1 Garanti Kartı

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodturk.net ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodturk.net - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodelektroniksigara,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Bir Yorum Yaz

Uwell Caliburn Koko Prime

Uwell, ürüne daha fazla eğlence katmak için birden fazla değiştirilebilir manyetik dekoratif panel içeren yeni KOKO PRIME'ı tasarladı. Caliburn G kartuş ve coilleri ile uyumludur ve bölme farklı yönlere kurulduğunda iki farklı hava akışına sahiptir. Pro-Focs lezzet testi teknolojisini kullanarak, size benzersiz bir vape deneyimi sunabilir. Farklı renklerdeki kıyafetlerinize uyum sağlamak için modaya uygun bir aksesuar olarak tasarlanan kordon dahil, ellerinizi serbest bırakabilir ve taşıması kolay. Son olarak, mevcut trendin tercihlerine uyacak şekilde zarif, taşınabilir ve modaya uygun bir görünüme sahiptir.

Bir Yorum Yaz

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 4

Uwell Caliburn

300,00 TL

Uwell Crown

300,00 TL

Uwell Aeglos

0,00 TL

Menü